Mercedes-Benz Türk, Reysaş Lojistik’e teslimat gerçekleştirdi

Mercedes-Benz Türk, 50.yılında uzun soluklu işbirliği içerisinde olduğu Reysaş Lojistik şirketiyle bir kez daha el sıkıştı ve 15 adet Mercedes-Benz Actros 1843 LSnRA’nın teslimatı vesilesiyle, Reysaş Lojistik şirket yöneticilerini tesislerinde ağırladı.

Reysaş Lojistik, Mercedes-Benz Türk ile 27 yıldır süregelen işbirliği içerisinde 4.845 adet Mercedes-Benz marka araç alımını gerçekleştirdi. 1990 yılında kurulan Reysaş Lojistik, yurtiçi nakliye ve dağıtım, otomotiv lojistiği, depolama hizmetleri, demiryolu hizmetleri, antrepo hizmetleri, akaryakıt taşımacılığı alanlarında ulusal ve uluslararası hizmetler sunuyor.

15 adet Mercedes-Benz Actros 1843 LSnRA ile filosunu genişleten Reysaş Lojistik’in filosunda 230 adet Mercedes-Benz kamyon olmak üzere toplam 450 aracı bulunuyor. Oto taşımacılığı alanında kullanılacak olan yeni araçların teslimat töreninde Reysaş Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Durmuş Döven, “27 yıllık işbirliğimiz içerisinde 4.845 adet Mercedes-Benz marka araç alımı yaptık. Bu işbirliğimizin daha uzun yıllar devam edeceğinden eminim. Mercedes-Benz Türk ile karşılıklı güven üzerine kurulu işbirliğimizi uzun yıllardır sürdürüyoruz. Reysaş Lojistik olarak tercih sebebimiz toplam maliyet hesaplamasında Mercedes-Benz’in tüm bileşenler özelinde avantajlı olmasındandır. Euro 6 Mercedes-Benz araçları düşük emisyon değerlerine sahip olmaları, yakıt ekonomisi bakımından avantajlı olmaları sebebiyle de tercih ediyoruz. Bu sebeple filomuza daha güçlü ve daha ekonomik olan yeni Actros araçları dahil ettik.” şeklinde konuştu.

Mercedes-Benz Türk Yönetim Kurulu Başkanı Süer Sülün törende Reysaş Logistik şirketi yöneticilerine Mercedes-Benz markasına olan güvenlerinden dolayı teşekkür etti. Sülün, “Mercedes-Benz Türk olarak bu yıl itibariyle 50. yıldönümümüzü kutluyoruz. Kamyonlarımızla Aksaray Kamyon Fabrikamızın tarihçesi kadar, yani 30 yıldır Türkiye’de varız ve kamyon pazarının içerisinde aktif hatta lider pozisyonda rol alıyoruz. Bu süreçte Reysaş Lojistik bizim yol arkadaşımız oldu. Reysaş Lojistik, 27 yıllık geçmişinde hep Mercedes-Benz araçlarına güvendi. Bu teslimat, işbirliğimizi bir adım daha ileriye taşıyor. Bu çerçevede araç parkını, kamyonlarımız ile güçlendirip ürün ve hizmetlerimize duyduğu güveni gösteren Reysaş Logistik şirketi yöneticilerine bu işbirliğinden dolayı teşekkür ediyoruz.” beyanında bulundu.

Bunları da beğenebilirsin