Mercedes Benz Türk teslimatlarına devam ediyor

26.04.2017

Bireysel otobüs işletmecilerin yıldızı “Mercedes-Benz”

Mercedes-Benz Türk Yetkili Bayi Koluman Tarsus tarafından Kamil Koç bireysel otobüs işletmecisi Hasan Ertaş’a satışı gerçekleşen 1 adet Mercedes-Benz Tourismo 16 RHD 2+1, Hasan Ertaş’a teslim edildi. Araç parkında toplamda 5 adet Mercedes-Benz araç bulunduran Ertaş, teslimat esnasında Mercedes-Benz araçlarının yakıt cimrisi oluşundan ve düşük işletme maliyetlerine sahip oluşundan duydukları memnuniyeti belirtti. Ertaş, yatırımlarına Mercedes-Benz ile devam edeceklerini de açıkladı.

08.05.2017

Halk otobüsü işletmecileri “Mercedes-Benz” ile yola devam ediyor

Mercedes-Benz Türk tarafından Çanakkale Belediyesi’ne satışı gerçekleştirilen 1 adet Mercedes-Benz Conecto, Sezgin Kabasakal, Ahmet Ersöz ve Aydın Gönüllü’ye teslim edildi. Teslimat esnasında Kabasakal, Ersöz ve Gönüllü, Conecto araçlarının tasarımından, düşük yakıt sarfiyatından ve yüksek kalitesinden duydukları memnuniyeti dile getirdi.

Bireysel otobüs işletmecilerin yıldızı “Mercedes-Benz”

Mercedes-Benz Türk Yetkili Bayi Koluman İstanbul tarafından Kamil Koç bireysel otobüs işletmecileri Fikri Özmeydan ve Polat Korkmaz’a satışı gerçekleşen 2 adet Mercedes-Benz Tourismo 16 RHD 2+1, Fikri Özmeydan ve Polat Korkmaz’a teslim edildi. Özmeydan ve Korkmaz, Mercedes-Benz Tourismo araçlarından duydukları memnuniyeti belirtti.

Malatya Medine’nin yıldızı “Mercedes-Benz” ile birlikte parlıyor

Mercedes-Benz Türk Yetkili Bayi Mengerler Sivas tarafından Malatya Medine’ye satışı gerçekleşen 1 adet Mercedes-Benz Tourismo 16 2+1 RHD, Ramazan Keskin’e teslim edildi. Keskin, 2017 yılındaki yatırımlarını, alınan bu Tourismo araç ile birlikte 7’ye çıkarttıklarını ve yatırımlarına devam edeceklerini belirtti. Mercedes-Benz araçlarının konfor ve kalite algısının, düşük işletme maliyetleri ile yüksek müşteri memnuniyetini sağladığını ve bu nedenle de Mercedes-Benz araçlarından çok memnun olduklarını belirtti.

Bireysel otobüs işletmecilerin tercihi “Mercedes-Benz” oldu

Mercedes-Benz Türk Yetkili Bayi Hasmer tarafından Pamukkale Turizm bireysel otobüs işletmecisi Metin Kutu’ya satışı gerçekleşen 1 adet Mercedes-Benz Tourismo 16 2+1 RHD, Metin Kutu’ya teslim edildi. Bu yıl toplamda sekizinci araçlarını da teslim alan Kutu, Mercedes-Benz araçlarındaki ekonomikliğin yüksek kalite ile birleşmesinden dolayı araçlardan çok memnun olduklarını ve Mercedes-Benz’in bu nedenle her zaman ilk tercihleri olacaklarını belirtti.

09.05.2017

Eker Turizm’in tercihi “Mercedes-Benz” oldu

Mercedes-Benz Türk Yetkili Bayi Koluman İstanbul tarafından Kamil Koç’ta çalıştırılmak üzere Eker Turizm’e satışı gerçekleşen 2 adet Mercedes-Benz Tourismo 16 RHD 2+1, Eker Turizm’e teslim edildi. Satın aldığı dört aracın ikisini teslim alan şirket, araçları, düşük yakıt ekonomisi, işletme maliyetleri ve Mercedes-Benz kalitesi sebebiyle tercih ettiklerini belirtti.

Bunları da beğenebilirsin