TEMSA, İZULAŞ’a 16 Avenue teslim etti

0 34

Başkan Tunç Soyer; “Filomuzu, her geçen gün son teknoloji ürünü, doğaya saygılı, engelli dostu, klimalı, alçak tabanlı, konforlu, çevre dostu otobüslerle gençleştirerek büyüteceğimizin sözünü vermiştik. Bugün hemşehrilerimizin hizmetine sunduğumuz 16 yeni otobüsümüz işte bu sözümüzün gereği” dedi. Temsa Satış Müdürü İrfan Özsevim ise ESHOT ve İZULAŞ’ta hizmet veren otobüs sayısının bugün 426’ya çıktığını belirtti.

Yeni otobüslerin hizmete alınması nedeniyle Gündoğdu Meydanı’nda 16 Haziran Salı günü düzenlenen törene İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, İlçe belediye başkanları, İzmir Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Mustafa Özuslu, İzmir Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Dr. Buğra Gökçe, ESHOT Genel Müdürü Erhan Bey, İZULAŞ Genel Müdürü Arda Şekercioğlu, meclis üyeleri, belediye bürokratları Temsa Satış Müdürü İrfan Özsevim, Temsa İzmir yetkili bayii Yaşaroğlu Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Özkan katıldı.

Törende davetlilere hitap eden Başkan Soyer, “Bugün İzmir’de güvenli, doğaya saygılı ve sorunsuz bir toplu taşıma hedefimizde bir adım daha atıyor, İzmirlilerin toplu ulaşımdaki memnuniyetini arttırmayı amaçlıyoruz. Otobüslerimizi, raylı ulaşım ile vapurlarımızı, bisiklet ulaşımı ile bütünleştiriyor, hemşerilerimizin en konforlu şekilde toplu ulaşım hizmeti almasını sağlıyoruz” dedi.

Türkiye’nin yerli otobüs markası TEMSA’dan alınan bu araçlar ile yerli üretime destek verdiklerini ve ülke ekonomisine katkı sunmayı amaçladıklarını vurgulayan Başkan Soyer, “Filoya katılan tüm otobüsler gibi 16 yeni otobüsümüz de Euro 6 emisyon standartlarına uygun olup karbon emisyonu konusunda İzmir’in ülkemizde öncü şehirlerinden biri olmasına katkı sağlıyor” dedi.

426 Temsa markalı otobüs İzmirlilere hizmet veriyor

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin iştirak şirketi İZULAŞ’a 16 otobüs teslimatı gerçekleştirmenin mutluluğu içinde olduklarını belirten Temsa Satış Müdürü İrfan Özsevim, “ESHOT ve İZULAŞ bünyesinde son yapılan 16 adetlik Avenue teslimatıyla birlikte toplam iki şirketteki Temsa markalı otobüs sayısı 426’ya ulaştı. İki şirkette hizmet veren araçlar arasında en büyük parka sahip firmalardan biri olmak bize gurur veriyor. Bu seviyeye gelmek gerçekten hem araçlarımızın kalitesi hem de satış sonrası sürecimizle de büyük bir başarı elde ettiğimizin de göstergesi. Yaklaşık 7 yıldır da 20 kişilik Temsa ekibimizle ESHOT ve İZULAŞ’a kesintisiz hizmet süreci içinde destek veriyoruz. Yeni araçlarımızın İzmir halkına ve İzmir Büyükşehir Belediyesi ve İZULAŞ’a hayırlı, uğurlu olmasını diliyoruz” dedi.

Satış sonrası hizmet sürecimizin de başarıda katkısı büyük

İZULAŞ’a araçların satışını gerçekleştiren Temsa İzmir yetkili bayii Yaşaroğlu Otomotiv’in Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Özkan da yaptığı açıklamada, “Gerçekten bugün ki tören bizim içinde mutluluk verici. Çünkü İzmir halkına en yüksek düzeyde konforlu hizmet verilmesini sağlayacak Avenue araçlarımızı bugün İZULAŞ’a teslim ediyoruz. Satış, Devlet Malzeme Ofisi üzerinden gerçekleşti. Avenue araçlarımız sahip olduğu kalite ve dayanıklılık ile de, yakıt tüketiminde sağladığı avantajlar ile de işletme sürecinde memnuniyet yarattı. Satış sonrası hizmet sürecimizi de bugüne kadar başarıyla yürüttüğümüz için filodaki araç sayımız 426 adete ulaştı. Ben de yeni Avenue araçlarımızın İzmir halkına, İzmir Büyükşehir Belediyesi ve İZULAŞ’hayırlı, uğurlu olmasını diliyorum” diye konuştu.

Bunları da beğenebilirsin
yorum Yap