TIRSAN’DAN VECTOR GLOBAL LOJİSTİK’E BİR TESLİMAT DAHA!

Güvenilir lider Tırsan; Almanya, Fransa, Polonya ve Hollanda’ya genel kargo ve halı başta olmak üzere özel taşımacılık yapan, sektörün güçlü girişimcisi Vector Global Lojistik’e 5 adet T.SCS X+ teslim etti.

TIRSAN’DAN VECTOR GLOBAL LOJİSTİK’E BİR TESLİMAT DAHA!

Ar-Ge yetkinliği ve üretim gücü ile taşımacılığın her sektöründeki müşterilerinin ihtiyaçlarını tam karşılayan Güvenilir lider Tırsan Adapazarı fabrikasında gerçekleştirdiği teslimatlara hız kesmeden devam ediyor.

Tırsan SCS X+’lerin teslimat törenine Vector Global Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Yunus Başkara ve Tırsan Treyler Satış Yöneticisi Orkun Demir katılım gösterdi.

Doğru Olduğunu Bildiğimiz Yatırımı Güvenle Tekrar Ettik

Gerçekleştirilen törende yaptıkları yatırımı değerlendiren Vector Global Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Yunus Başkara, “Tırsan’ı tanımanın ve bilmenin ötesinde filomuzun tamamı Tırsan treylerlerden oluştuğu için kaliteyi birinci dereceden tecrübe ettik. Avrupa’ya yaptığımız genel kargo ve halı taşımaları için Tırsan’ı tercih etmiş ve Tenteli Perdeli ürün grubundaki avantajlarını birebir yaşamıştık. Yeni yatırım kararı aldığımızda da yine en doğru yatırımın Tırsan ile olacağından emindik. İlk değerlendirmeyi treylerlerin operasyonumuza ve lojistik anlayışımıza olan uyumu üzerinden yaptık. Aracın, Code XL yük güvenliği sertifikasına sahibi olması ve yük bağlama fonksiyonlarının zenginliği yük güvenliğini en üst seviyeye çıkarmamızı sağladı. Ayrıca, çatı kaldırma imkanının olması ve 4 baba seçeneği ile de operasyonlarımızı hızlandırdık. Tırsan SCS X+’ın güçlü üst yapısı ve KTL kaplı şasisi ile uzun ömürlü bir yatırım olduğunu biliyoruz. Filomuzu genişletirken daha önce olduğu gibi Tırsan’ı tercih ederken içimiz çok rahattı. Satış sonrası hizmetler konusunda gerek servis gerekse yedek parça operasyonlarında Tırsan’ı her zaman yanımızda gördük. Kendi müşterilerimizle kurduğumuz sürdürülebilir ve uzun soluklu iş ortaklığını, aynı zamanda treyler konusunda çözüm ortağımız olan Tırsan’dan da görmek, doğru yatırımı yaptığımızın en büyük göstergesi oldu. Bugün de daha önce Tırsan ile yaptığımız yatırımın doğru olduğunu bilerek, Tırsan’a duyduğumuz güven ile tekrar ettik” sözleriyle yaptıkları yeni yatırımı değerlendirdi.

Bunları da beğenebilirsin