“Yiğit Akü, 7 yıldır akü sektöründe ihracat lideri”

Yiğit Akü sektöründe en çok ihracat yapan firma olarak ihracattaki sektör liderliğini korumaya devam ediyor. Global arenadaki faaliyetleri ile her geçen gün başarılarını artıran Yiğit Akü, adından gururla söz ettirmeyi sürdürüyor.

“Yiğit Akü, 7 yıldır akü sektöründe ihracat lideri”

Türkiye’nin dış ticaretine yön veren ve ihracat politikaları alanında uzman olan Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) tarafından hazırlanan “İlk 1000 İhracatçı Araştırması 2022” araştırmasında Yiğit Akü sektöründe birinci olarak üst üste 7 yıldır sektör lideri.

Türkiye ekonomisine önemli katkılar sağlayan ve yüksek katma değerli ve markalı ihracatı odağına alan politikaları ile Yiğit Akü, istikrarlı bir performans sergiliyor.

Yiğit Akü, ülkemizin küresel bir güç merkezi olması yolunda ortaya koyduğu vizyonu ile akü sektörü başta olmak üzere yüksek kalkınma anlayışını benimseyerek, yeşil ve dijital dönüşüm odaklı yatırım, istihdam, üretim ve ihracat zinciri temelinde büyüyor.

İnovasyon, Ar-Ge, Ür-Ge faaliyetlerinde güçlü duruşu ile sektörün temsilcisi olarak kabul görülüyor. İhracatta yakaladığı başarıyı bu yılda da sürdürmeyi hedefleyen Yiğit Akü, her yıl büyüme planları ve stratejileri doğrultusunda aktif bir şekilde ilerlemeye devam ediyor.

Yiğit Akü, 6 kıtada 100’den fazla ülke ile iş birliği içinde çalışarak, uluslararası başarısında ihracat performansının ve politikalarının önemini vurgulayarak, küresel arenada ihracat başarılarının ve politikaları ile dikkat çekiyor.

Çözüm odaklı yaklaşımı, yenilikçi yapısı ve 50 yıla yakın başarı geçmişi ile Yiğit Akü, akü sektöründe Türkiye ekonomisine önemli katkılarda bulunuyor.

Küresel üretim ve tedarik zincirindeki başarıları ile akü sektörünün ihracat lideri olarak kalite odaklı yaklaşımı, müşteri memnuniyeti ile sektöre yenilikçi çözümler sunuyor.

Yiğit Akü, değişen küresel pazar dinamiklerine uyum sağlayarak, rekabetçi gücü, iş planlamaları ve stratejilerini her geçen gün geliştirerek, çevresel sürdürülebilirlik ilkeleriyle faaliyetlerini tüm hızıyla sürdürüyor.

 

 

 

 

Bunları da beğenebilirsin