DAF’tan HOYER’e Dev Teslimat

Sıvı taşıma şirketi HOYER, filosunu 165 adet DAF XG 480 4x2 çekici ile yeniliyor. Önümüzdeki aylarda teslim edilecek olan kamyonlar, Avrupa genelindeki operasyonlarda kullanılacak.

Yeni çekiciler Almanya, Hollanda ve Polonya’da konuşlanacak ve Avrupa çapında faaliyet gösterecek. HOYER Group’un Avrupa Yurt İçi Yolları Filo Yönetim Başkanı Rudolf Schumacher, şirket filosunun belirli bir kısmının son derece verimli ve çok sayıda ödüllü DAF XG ile değiştirilmesinden memnun olduğunu dile getirdi. Schumacher, “Bu güvenilir kamyonlar en yeni, en son teknoloji ürünü güvenlik sistemlerine sahip ve ayrıca sürücülerimiz için lüks ve konforlu bir deneyim sunuyor. Bu araçların HVO ile çalışabilmesi, HOYER olarak gelecek nesilleri gözetmek istediğimiz için daha sürdürülebilir bir geleceğe katkıda bulunma hedefimizi desteklemektedir. HVO ile sürüş, karbon emisyonlarını kuyudan tekere %90’a kadar azaltır. Bu yeni DAF kamyon serisiyle müşterilerimize en iyi HOYER tarzında olağanüstü hizmet sunacağız.” dedi.

“En yüksek müşteri hizmetleri”

Pazarlama ve Satış Müdürü ve DAF Trucks Yönetim Kurulu Üyesi Bart Bosmans, “DAF, uzun yıllardır HOYER’in tercih ettiği tedarikçi olmuştur. Bu yüksek kaliteli taşımacılık çözümleri küresel liderinin müşterilerine zamanında teslimat yapılmasını sağlamak için DAF XG serimizi seçmesinden onur duyuyoruz,” dedi. “Piyasadaki en verimli, güvenli ve konforlu kamyonları sunuyoruz ve aynı zamanda en yüksek düzeyde müşteri hizmeti sunmaya kararlıyız. HOYER’in bunu takdir ettiğini görmekten memnuniyet duyuyoruz.” şeklinde konuştu.

Bunları da beğenebilirsin